Szczotki czołowe NAMPOWER ceramiczne – Brush Research Manufacturing (BRM)

Szczotka czołowe NAMPOWER ceramiczne – Szczotka do gratowania

Idealne do stosowania na CNC przy dużej produkcji
Średnice 50, 60, 80, 100, 125, 150mm – Nylon ścierny 50% węglik krzemu – 50% ceramiczny

 

Dot Style: zastosowanie ogólne do lekkiego skrawania ostrych krawędzi i wykańczania powierzchniowego podczas krótkich cykli. Szczotki Dot Style są bardzo elastyczne i umożliwiają skuteczne skrawanie ostrych krawędzi małych otworów i wgłębień.

Turbine Style: Idealne do zastosowań na potrzeby średniego i mocnego skrawania. Kombinacja włókien z węglika krzemu i ceramiki umożliwia szybkie cięcie i  małe zużycie.

“NAMPOWER” – Ścierne szczotki do wykańczania (AEB)

 

Nowość! wysokiej jakości szczotki ceramiczne do automatycznego wykańczania i okrawania powierzchni

Linia szczotek Nampower firmy Brush Research zawsze wyróżniała się najlepszymi w technologii ścierniwa do wykańczania i usuwania zadziorów, zapewniając niesamowitą wydajność i wyjątkową wartość obrabianych produktów. Teraz duża objętość włosia, pozwala na zwiększenie produktywności i zmniejszenie prac ślusarskich. Wszystkie te nowe szczotki są dostępne od 2″ do 1/2″ (51-12,7 mm), w konfiguracji szczoteczki o dużej gęstości, która oferuje więcej punktów skrawania dla zwiększenia wydajności i wydajności. Obrobione aluminium i twarde powłoki anodowane dają najnowocześniejszym włóknom ściernym ceramicznym 3-5- krotnie większą wytrzymałość podczas testów niż u konkurencji.

Szeroka gama dostępnych ziarnistości umożliwia narzędziom wykonywanie nawet najtrudniejszych zastosowań związanych z usuwaniem zadziorów i wykańczania powierzchni lub przygotowywania. Od usuwania zadziorów typu wypływka, po osiągnięcie jednocyfrowych wykończeń Ra. Długi trzonek pozwala dostać się do pracy, gdziekolwiek jej potrzebujesz, a narzędzie jest zaprojektowane tak, aby można je było założyć bezpośrednio do zautomatyzowanego centrum obróbczego, aby natychmiast rozpocząć pracę bez konieczności stosowania specjalnych adapterów.